Гнездото на Огнените Птици
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Гнездото на Огнените Птици


 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Възстановяване на форумната база данни

Go down 
+4
BEWD
IvanHelsing
gosh
The Sick Dreamer
8 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
The Sick Dreamer
Admin
The Sick Dreamer


Male Брой мнения : 292
Age : 33
Местожителство : Behind the lock of non-mutual thinking.
Registration date : 08.04.2008

Възстановяване на форумната база данни Empty
ПисанеЗаглавие: Възстановяване на форумната база данни   Възстановяване на форумната база данни EmptyСря Апр 09, 2008 10:35 pm

След фиаското с предния форум трябва да се заемем да възстановим as mush as possible от инфото от стария. За щастие имаме бекъпи на всичко по-важно - блогове, филмотека, КАРАМЕЛ, RPG 1 & 2, - но трябва да свършим работата. ЩЕ помоля следните хора да вземат участие:

Dark Paladin: Стефо ще се заеме да оправи РП разделите, заедно с целия Armageddon 1 (викам да бъде в отделен подфорум) и 2.

gosh: Имото ще се заеме с гилдблоговете Smile За целта обаче всеки от нас трябва да си създаде отново тема-блог с името и пост, изразяващ наблюденията му от отбора като цяло и/или членовете поотделно за последните.... 8 месеца :] След това Гош ще пусне един ясно и добре оформен пост във всеки дневник, събиращ постингите от предишния форум =) Обмислям гилдблоговете да станат задължителни отново, so beware^^

BEWD: Тео, теб ще те помоля да възстановиш КАРАМЕЛ разделът, в който да пуснеш всички произведения на членовете в отделни теми като, разбира се, отбележиш кой е автора най-отгоре (под заглавието да кажем, както с големите творци^^). Бекъп-ът ще ти го даде Гош Razz

sickdreamer: Аз самият ще се заема с филмотеката и ще направя теми в раздела с резюметата, като ще посочвам кой е автора Smile

Надявам се работата за вършене да е относително поравно разделена. Очаквам съдействие от вас и нека започнем да работим повече и по-отговорно по общи проекти! Все пак сме ОТБОР. Постарайте се, моля ви, в идните няколко дни да свършите каквото ви заръчах Smile
Върнете се в началото Go down
http://pxteam.friendhood.net
The Sick Dreamer
Admin
The Sick Dreamer


Male Брой мнения : 292
Age : 33
Местожителство : Behind the lock of non-mutual thinking.
Registration date : 08.04.2008

Възстановяване на форумната база данни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Възстановяване на форумната база данни   Възстановяване на форумната база данни EmptyЧет Апр 10, 2008 11:33 pm

Еее, браво, браво, не съм очаквал за 24 часа да се справим със всичко!^^ lol! lol!

Тео, дължиш един хъг на емото, защото най-джентълменски е свършил твоята задачка^^

Стефо е възтсановил РП раздела, т.е. можем да продължим с пълна скорост ( Neutral ) Армагедонят! Very Happy Ще направя и Ванката Хелзинг модератор в раздела "Странности в Балкания" Razz

За съжаление не съм се сетил за бекъп на "Обща Медиатека" в стария форум, т.е. всичко е относително изгубено... Е, с времето ще можем да ги върнем - всеки каквото е слагал просто ще го сложи отново - те са известни произведения и лесно се намират в нета Smile

Една важна задача за в бъдеще Exclamation - създаване на PX Галерия със сним ки от гилдсрещите Razz Има един въпрос обаче - да отключим ли раздела за всички посетители или да го направим само за регнати такива? А - за най-сигурно - може би трябва да създадем специална група с оторизация да влиза в секцията, към която трябва някой админ да добавя потребители на форума?

BTW Стефчо е третият Админ на форума! Very Happy Да му е честито и да помага! xD
Върнете се в началото Go down
http://pxteam.friendhood.net
gosh
The Darkness
The Darkness
gosh


Male Брой мнения : 150
Age : 34
Местожителство : City Of Evil
Registration date : 09.04.2008

Възстановяване на форумната база данни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Възстановяване на форумната база данни   Възстановяване на форумната база данни EmptyПет Апр 11, 2008 11:44 am

Аз лично нямам нищо против да е публична галерията, но да изисква регистрация във форума Razz
Върнете се в началото Go down
IvanHelsing
White&Nerdy



Male Брой мнения : 67
Местожителство : In The House of Tomorrow
Registration date : 08.04.2008

Възстановяване на форумната база данни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Възстановяване на форумната база данни   Възстановяване на форумната база данни EmptyПет Апр 11, 2008 8:09 pm

Няколко забележки по филмотеката:

Dumb and Dumber/От глупав по-глупав (неизвестен автор)
Tуй аз съм го писал

Freddy VS Jason/Фреди срещу Джейсън (gosh)
И това.

Amrican Pie All/Американски Пай Колекцията (Ванката Хелзинг)
Prestige/Престиж (Ванката Хелзинг)
Тез май са на геша, не са мои със сигурност.

Number 23/Числото 23 (gosh)
V for Vendetta/V като Вендета (неизвестен автор)
Тез също съм ги писал аз.
Върнете се в началото Go down
gosh
The Darkness
The Darkness
gosh


Male Брой мнения : 150
Age : 34
Местожителство : City Of Evil
Registration date : 09.04.2008

Възстановяване на форумната база данни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Възстановяване на форумната база данни   Възстановяване на форумната база данни EmptyПет Апр 11, 2008 8:19 pm

Дам, "Престиж" и "Американски Пай" са мои Wink
Върнете се в началото Go down
BEWD
Cold but On Fire
BEWD


Female Брой мнения : 93
Age : 33
Местожителство : on the edge of the world
Registration date : 09.04.2008

Възстановяване на форумната база данни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Възстановяване на форумната база данни   Възстановяване на форумната база данни EmptyПет Апр 11, 2008 10:30 pm

Съжалявам за неизпълнената задача, тези дни положението беше много напечено и не разполагах с необходимото време.

The Sick Dreamer написа:
Тео, дължиш един хъг на емото, защото най-джентълменски е свършил твоята задачка^^
Колкото до gosh, не съм го молила да изпълнява моите задачи, но все пак му благодаря.
Върнете се в началото Go down
The Sick Dreamer
Admin
The Sick Dreamer


Male Брой мнения : 292
Age : 33
Местожителство : Behind the lock of non-mutual thinking.
Registration date : 08.04.2008

Възстановяване на форумната база данни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Възстановяване на форумната база данни   Възстановяване на форумната база данни EmptyСъб Апр 12, 2008 12:00 am

Поправих грешките, извинявам се =) Ама така чух само на Гош мненьето за галерията със снимки? Razz
Върнете се в началото Go down
http://pxteam.friendhood.net
vancho_1

vancho_1


Брой мнения : 32
Registration date : 09.04.2008

Възстановяване на форумната база данни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Възстановяване на форумната база данни   Възстановяване на форумната база данни EmptyСъб Апр 12, 2008 12:30 am

Аз лично съм за свободен достъп до снимките. Но най добре го направи като анкета и ще видиш какъв е резултата. Все пак снимките са супер - хубави хора хубави снимки - няма от кво да се притесняваме.
Върнете се в началото Go down
gosh
The Darkness
The Darkness
gosh


Male Брой мнения : 150
Age : 34
Местожителство : City Of Evil
Registration date : 09.04.2008

Възстановяване на форумната база данни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Възстановяване на форумната база данни   Възстановяване на форумната база данни EmptyСъб Апр 12, 2008 10:16 am

vancho_1 написа:
Аз лично съм за свободен достъп до снимките. Но най добре го направи като анкета и ще видиш какъв е резултата. Все пак снимките са супер - хубави хора хубави снимки - няма от кво да се притесняваме.
My point exactly ^^
Върнете се в началото Go down
Kakashi-Sensei
Guitar Apprentice
Kakashi-Sensei


Male Брой мнения : 107
Age : 30
Местожителство : In a world, where miracles happen...
Registration date : 09.04.2008

Възстановяване на форумната база данни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Възстановяване на форумната база данни   Възстановяване на форумната база данни EmptyСъб Апр 12, 2008 2:25 pm

И аз мисля същото. (Не че ме има на снимките Wink )
Върнете се в началото Go down
The Sick Dreamer
Admin
The Sick Dreamer


Male Брой мнения : 292
Age : 33
Местожителство : Behind the lock of non-mutual thinking.
Registration date : 08.04.2008

Възстановяване на форумната база данни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Възстановяване на форумната база данни   Възстановяване на форумната база данни EmptyСъб Апр 12, 2008 5:49 pm

Ще обявя новия форум и публично в Хедоф^^
Върнете се в началото Go down
http://pxteam.friendhood.net
Red_Diablo
Positive Kid
Red_Diablo


Брой мнения : 116
Age : 33
Местожителство : On the sreet
Registration date : 11.04.2008

Възстановяване на форумната база данни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Възстановяване на форумната база данни   Възстановяване на форумната база данни EmptyНед Апр 13, 2008 6:16 am

Абе качвайте ги снимките,кво толкоз го мислите Smile
Върнете се в началото Go down
The Sick Dreamer
Admin
The Sick Dreamer


Male Брой мнения : 292
Age : 33
Местожителство : Behind the lock of non-mutual thinking.
Registration date : 08.04.2008

Възстановяване на форумната база данни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Възстановяване на форумната база данни   Възстановяване на форумната база данни EmptyСря Апр 16, 2008 8:27 pm

Време е да се заемем с попълване на Галерията :] Ето как разпределяме фотосесиите:

Първата среща в Ловеч - снимките са доста и аз и емото ще се разберем по скайп кой колко да ъплоудне;

Срещата в Плевен, когато Гош си потроши чадъра Laughing - Фалко;

Срещата в Ловеч, където ходихме на пикник - Кира;

Срещата в Пловдив -Иво;

Последната среща в Ловеч - Криси (flame_).

Нека всеки направи тема в секцията "Галерия", която да носи името на града и датата на срещата (Ловеч, 22-23.03.2008 напр.); ако не знаете датата, напишете нещо характерно за сбирката (Плевен, на гости у Стефо) или оставете празни. Силно ви препоръчвам да ъплоудвате в hit.bg като много сигурен сървър. Правете снимките на бутони, ако искате им давайте имена ;D Ако някой има проблеми с намирането или разбирането на снимките, които трябва да ъплоудне, да ме пита в Скайп, ще му ги разясня/пратя Smile

Май това е засега Smile Надавям се всички да си свършим задачите в близките няколко дни, до неделя-понеделник, да кажем =) И, Гош, моля те не поемай ничия работа този път, идеята е да вършим дейностите на гилдията заедно, като TEAM! ;]
Върнете се в началото Go down
http://pxteam.friendhood.net
BEWD
Cold but On Fire
BEWD


Female Брой мнения : 93
Age : 33
Местожителство : on the edge of the world
Registration date : 09.04.2008

Възстановяване на форумната база данни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Възстановяване на форумната база данни   Възстановяване на форумната база данни EmptyСря Апр 16, 2008 10:00 pm

The Sick Dreamer написа:
И, Гош, моля те не поемай ничия работа този път, идеята е да вършим дейностите на гилдията заедно, като TEAM! ;]
Блондинка съм, това е факт. Интелигентна съм, това също е факт. (тези редове ги пиша, ако това е свързано с мен. Ако това не е свързано с мен, все едно не съм го писала. Smile )
Върнете се в началото Go down
The Sick Dreamer
Admin
The Sick Dreamer


Male Брой мнения : 292
Age : 33
Местожителство : Behind the lock of non-mutual thinking.
Registration date : 08.04.2008

Възстановяване на форумната база данни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Възстановяване на форумната база данни   Възстановяване на форумната база данни EmptyСря Апр 16, 2008 10:24 pm

BEWD написа:
The Sick Dreamer написа:
И, Гош, моля те не поемай ничия работа този път, идеята е да вършим дейностите на гилдията заедно, като TEAM! ;]
Блондинка съм, това е факт. Интелигентна съм, това също е факт. (тези редове ги пиша, ако това е свързано с мен. Ако това не е свързано с мен, все едно не съм го писала. Smile )
Има връзка с предишното отменяне на Гош от твоите задължения, но конкретна връзка - няма Smile
Върнете се в началото Go down
http://pxteam.friendhood.net
BEWD
Cold but On Fire
BEWD


Female Брой мнения : 93
Age : 33
Местожителство : on the edge of the world
Registration date : 09.04.2008

Възстановяване на форумната база данни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Възстановяване на форумната база данни   Възстановяване на форумната база данни EmptyЧет Апр 17, 2008 8:26 pm

The Sick Dreamer написа:
Има връзка с предишното отменяне на Гош от твоите задължения, но конкретна връзка - няма Smile

Добър и лавиращ отговор, но това и очаквах. Very Happy
Върнете се в началото Go down
The Sick Dreamer
Admin
The Sick Dreamer


Male Брой мнения : 292
Age : 33
Местожителство : Behind the lock of non-mutual thinking.
Registration date : 08.04.2008

Възстановяване на форумната база данни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Възстановяване на форумната база данни   Възстановяване на форумната база данни EmptyЧет Апр 17, 2008 9:20 pm

BEWD написа:
The Sick Dreamer написа:
Има връзка с предишното отменяне на Гош от твоите задължения, но конкретна връзка - няма Smile

Добър и лавиращ отговор, но това и очаквах. Very Happy
А какво НЕ очакваше, Тео? ;P


ПС: Виждам, че Гош и Иво са използвали imageshack и photobucket, ама тези хостове не са ли с правилото, че ако снимките не се разгеждат/отварят за определено време, се трият? Тази галерия надали ще се радва на постоянно внимание, трябва ли след месец пак да ги ъплоудваме?...
Върнете се в началото Go down
http://pxteam.friendhood.net
gosh
The Darkness
The Darkness
gosh


Male Брой мнения : 150
Age : 34
Местожителство : City Of Evil
Registration date : 09.04.2008

Възстановяване на форумната база данни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Възстановяване на форумната база данни   Възстановяване на форумната база данни EmptyЧет Апр 17, 2008 9:42 pm

Ами хостъра на хит.бг ги ъплоудваше в imageshack Razz Не знам дали се трият там след време Smile Дай линк ако имаш за ъплоуд в хит.бг, аз качвах от тук - http://host-img.hit.bg/
Върнете се в началото Go down
Kakashi-Sensei
Guitar Apprentice
Kakashi-Sensei


Male Брой мнения : 107
Age : 30
Местожителство : In a world, where miracles happen...
Registration date : 09.04.2008

Възстановяване на форумната база данни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Възстановяване на форумната база данни   Възстановяване на форумната база данни EmptyПет Апр 18, 2008 11:55 am

Във фотобъкет-а не се трият, мисля. Имам снимки там от поне 1 година, които не са изтрити.
Върнете се в началото Go down
The Sick Dreamer
Admin
The Sick Dreamer


Male Брой мнения : 292
Age : 33
Местожителство : Behind the lock of non-mutual thinking.
Registration date : 08.04.2008

Възстановяване на форумната база данни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Възстановяване на форумната база данни   Възстановяване на форумната база данни EmptyПет Апр 18, 2008 6:20 pm

Ами аз лично си ъплоудвам всичко в пространство, наречено в www.hit.bg сайт. ПРавиш си акаунт и регистрираш колко си искаш сайтове, които de facto са ти папки за data Razz Действително снимките-бутони, както вие сте го направили, са по-яки от имената-бутони, само дано не се изтрият Smile Щом Иво казва, че във фотобукет и да не пипаш една снимка 1 година няма да се изтрие - там ще ъплоудвам и аз^^

ПС: Иво, сигурен си, че и да не отваряш снимката, пак няма да се изтрие Question
Върнете се в началото Go down
http://pxteam.friendhood.net
Kakashi-Sensei
Guitar Apprentice
Kakashi-Sensei


Male Брой мнения : 107
Age : 30
Местожителство : In a world, where miracles happen...
Registration date : 09.04.2008

Възстановяване на форумната база данни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Възстановяване на форумната база данни   Възстановяване на форумната база данни EmptyПет Апр 18, 2008 7:52 pm

Да, имам едни пикове (Карти за първият Кард Мейкър), които никога не съм отварял...И си стоят там.
Върнете се в началото Go down
gosh
The Darkness
The Darkness
gosh


Male Брой мнения : 150
Age : 34
Местожителство : City Of Evil
Registration date : 09.04.2008

Възстановяване на форумната база данни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Възстановяване на форумната база данни   Възстановяване на форумната база данни EmptyПет Апр 18, 2008 8:31 pm

Ако никога не си ги отварял, откъде знаеш, че още са там? geek
Върнете се в началото Go down
Kakashi-Sensei
Guitar Apprentice
Kakashi-Sensei


Male Брой мнения : 107
Age : 30
Местожителство : In a world, where miracles happen...
Registration date : 09.04.2008

Възстановяване на форумната база данни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Възстановяване на форумната база данни   Възстановяване на форумната база данни EmptyПет Апр 18, 2008 8:38 pm

gosh написа:
Ако никога не си ги отварял, откъде знаеш, че още са там? geek
Виждат се, докато си разглеждаш галерията, без да гледаш някоя определена снимка...
Върнете се в началото Go down
gosh
The Darkness
The Darkness
gosh


Male Брой мнения : 150
Age : 34
Местожителство : City Of Evil
Registration date : 09.04.2008

Възстановяване на форумната база данни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Възстановяване на форумната база данни   Възстановяване на форумната база данни EmptyПет Апр 18, 2008 10:25 pm

Е, може и тва да е достатъчно за да се пазят Smile
Върнете се в началото Go down
The Sick Dreamer
Admin
The Sick Dreamer


Male Брой мнения : 292
Age : 33
Местожителство : Behind the lock of non-mutual thinking.
Registration date : 08.04.2008

Възстановяване на форумната база данни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Възстановяване на форумната база данни   Възстановяване на форумната база данни EmptyСъб Апр 19, 2008 1:17 am

ПЛЕМЕТО СЕ ПРОИЗНЕСЕ - PHOTOBUCKET :p
Върнете се в началото Go down
http://pxteam.friendhood.net
Sponsored content





Възстановяване на форумната база данни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Възстановяване на форумната база данни   Възстановяване на форумната база данни Empty

Върнете се в началото Go down
 
Възстановяване на форумната база данни
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Гнездото на Огнените Птици :: Системни :: Кошче-
Идете на: