Гнездото на Огнените Птици
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Гнездото на Огнените Птици


 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Същност на The Phoenix Team

Go down 
АвторСъобщение
The Sick Dreamer
Admin
The Sick Dreamer


Male Брой мнения : 292
Age : 33
Местожителство : Behind the lock of non-mutual thinking.
Registration date : 08.04.2008

Същност на The Phoenix Team Empty
ПисанеЗаглавие: Същност на The Phoenix Team   Същност на The Phoenix Team EmptyВто Апр 08, 2008 9:17 pm

Същност на The Phoenix Team Spreadwings2

Хари погледна надолу тъкмо навреме, за да види как едно мъничко и слабичко новородено птиче подава глава над пепелта. Беше толкова грозно, колкото и старата птица.
— Жалко, че трябваше да го видиш в деня на изгарянето—каза Дъмбълдор, сядайки зад писалището си. — Иначе той е много красив, с прекрасно червено и златно оперение. Удивително създание е фениксът! Може да носи невероятно големи товари, сълзите му имат лечебна сила, а самият той е много предан на господаря си...


The Phoenix Team
Същност на The Phoenix Team Probe2

Спокойно, това не е фенклуб на феникса Фоукс от поредицата за Хари Потър! =] Всъщност ние сме група младежи, събрани с цел да уплътняваме свободното си време в интересни разговори помежду си и, естествено, колективно състезаване в игрите, които покриваме - засега PoC и RolePlay. Освен забавлението, основна цел на гилдията е интелектуалното и духовно развитие на членовете.
А това сме:

sickdreamer GuildMaster
Същност на The Phoenix Team Alan_av
"Аз мога."
Това съм аз - гилдмастерът на отбора. Казвам се Павел, на 18 съм. Първото нещо, което някой би ви казал за мен е, че се падам по-философски настроен човек. Като хоби кисна из форуми и гледам филми(предимно драми и комедии). Предпочитам малките компании, а поезията ми е слабост(Шекспир рулира! Very Happy). Обичам да пиша есета и да слушам музика - тя е едно от основните неща, даващи цвят на живота ми. Имам труден характер.

BEWD
Същност на The Phoenix Team Av-33
"Разчитай само на собствените си сили, за да си сигурен в успеха."
Името ми е Теодора.На 17 години съм.Любимото ми аниме е Yu-Gi-Oh!.Като характер съм изключително твърдоглава, упорита, целеустремена,приятелски настроена(може би...),отдаваща респект на тези,които според мен го заслужават.

vancho_1
Същност на The Phoenix Team Phoenix
"Живота е игра и ако не можеш да победиш по-добре не играй."
Казвам се Иван, роден съм в Пловдив, но сега живея в София, защото тук уча и работя. На 23 съм (за сега Wink ) Не мога да живея без музика и филми, и съответно не излизам много много, но като излезна гледам да е качествено :mrgreen: Фен съм на Юги-то и разни други манга филмчета.Като човек съм доста спокоен и уравновесен (понякога даже скучен Sad )

Kiava
Същност на The Phoenix Team Kiava
„Никога на колене пред когото и да е!”
Името ми е Калина, но в интернет средите съм позната като Киава. На 16 от Пловдив. Нещата без които живота ми би бил безмислен са музиката, аниметата, кафето и дъждовните дни. Обичам да прекарвам времето си сама, но въпреки това ценя много приятелите си. Смятам, че имам силен характер, но има няколко неща, които могат да ме изкарат извън релси /тогава бягайте далеч/ - някой да ми казва какво да правя, някой да ме подценява, несериозните хора и най-вече несправедливо взетите решения.

Serpent Rider
Същност на The Phoenix Team Shoe_kiz
"Истината не се нуждае от доказателства."
Казвам се Лъчезар, но предпочитам да ме наричат Лъчо. На 15 съм, от Раковски. Амбициозен, зодия овен съм, обичам предизвикателствата, искрен съм с хората (понякога прекалено искрен). Много обичам животните, шоколад и др. сладки неща. Wink
Занимавам се с уеб-дизайн, минал съм през доста спортове, като в момента съм се спрял на баскетбола, тренирал съм карате 2 години, обичам да пиша, да чета от време на време по някоя книжка (доста рядко го правя, не че се гордея с това), харесвам крилати фрази и всякакви философски мисли, играя шах. Без музика не мога да живея...
Ценя малките неща в живота и намирам смисъл и в ”най-незначителните” от тях. Често виждам нещата от съвсем друг ъгъл.
Говоря много бързо, стрелям направо и почти винаги, когато кажа нещо, очаквам отговор от рода на: ”Моля?!”
Обожавам да мечтая.

Red_Diablo
Същност на The Phoenix Team Satanavaqb1
"Няма нищо по-хубаво и по-страшно от смърта!"
Името ми е Альоша а прякора ми е Алчи,но в интернет средите съм познат като Red_Diablo или Sir_GLA.На 17 съм от гр.Враца.Зодия овен съм и притежавам силно чуство за импровизация.Увличам се по музиката,социалната психология,сички представители на семейство котки,beat box-a,graff art и много други.Много обичам постоянно да обърквам хората покрай мен.Фен съм и на това да правя грешно впечетление за себе си.Спокоен и весел чевек съм,но когато съм в лошо настроение лесно го приповдигам.Доста хора са ме наричали "интересен човек".

gosh
Същност на The Phoenix Team Gfhfghvl1
"Не разчитай на нищо, всичко се променя."
Аз съм Георги, на 18 години (зодия Водолей), от Плевен (д'ге). В интернет съм световно (не)известен основно като gosh. От всичко най обичам да слушам музика, падам си основно по стилове като рок, поп (подбран, разбира се Wink ), метъл и ако ми харесат песни от друг стил (като изключим чалга и електрическа музика). Други хобита - голям киноман съм, любим актьор - Джим Кери. Обичам също да играя футбол. Любим отбор - само и единствено Ливърпул!!!!!!
Много рядко се ядосвам или губя търпение по принцип, още по-рядко пък си изпускам нервите. Ако това се случи значи наистина човека е прекрачил границата. Също така съм много саркастичен и ироничен по принцип, въпреки че се опитвам да го подтискам.
Надявам се с гилдията да постигнем много успехи.

FaLc0
Същност на The Phoenix Team Av-5
"I am what I am."
Здрасти, казвам се Иван, известен ( уж ) из интернет средите като FaLc0, на 16 съм и родом съм от Ямбол.Увличам се по твърда музика - всички видове рок и метъл ( без нео, готик и емо, естествено XD ), бойни изкуства, компютри, фентъзи и супергеройски комикси ( можеби за това и се захванах с roleplay-a ).Тренирам айкидо и ( по скоро ) седене пред компютъра .Като цяло съм забавен ( тъй поне разправят ), твърдоглав, директен и мнооооооооого мързелив .Почети винаги съм спокоен и трудно се намира нещо, което да ме разтрои и изкара извън релси, но намери ли се, Боже опази .Ценя близките си, приятелите си и малките неща в живота.Общо взето, това е, one of a kind !

Dark Paladin
Същност на The Phoenix Team Paladinprobe1copy2ko4
"Do it, or do it not. Тhere is no try."
Казвам се Стефан, на 18 съм от Плевен. Харесвам компютърни игри и по точно стратегии, анимета и колкото и да е странно, не слушам много музика. Обичам също sci-fi книги и филми. Имам развито въображение и обичам да го ползвам. Често си рисувам разни неща, въпреки, че нямам никакъв талант в тази област. Много хора ми казват, че с мен не се излиза на глава и че не умея да отстъпвам. Лесно се вманиачавам. Югио, Warcraft, Айзък Азимов са само част от примерите.

IvanHelsing
Същност на The Phoenix Team Av-47
"Не взимайте живота на сериозно, и без това никой не се е измъкнал жив от него."
Аз съм Иван, роден съм на осми септември 1992 година (възраста е много променлив фактор) и съм от Враца. Основните ми занимания са ролевите игри (настолни и компютърни), всякакви други компютърни игри, киснене по форуми, четене /предимно фентъзи/ и слушане на музика /предимно пънк/.

Stanley
Същност на The Phoenix Team 439382_orig
"Радвай се на малкото което имаш, защото изгубиш ли го, друг би му се радвал."
Стрелец съм, труден по характер (естествено) и често оставам неразбран. Обичам най-вече компанията на приятелите си :] За мен те са най- важното нещо, защото въпреки че не можеш да си избереш семейството, приятелите са напълно твой избор ;] Слушането на музика ми е начин да разпусна и винаги ме успокоява. Казват, че съм какъв ли не, но единсвено ми пука за мнението на близките ми хора ;]

Kakash-Sensei
Същност на The Phoenix Team LeonardoSelfPortrait
"You must understand the price of everything and the value of nothing"
Казвам се Иво и съм роден през 1993 година. Живея в София или по-точно в Овча Купел 2. Обичам рок и метъл музиката във всичките й форми и вариации. Фен съм на аниметата, чета манга редовно. Обичам книгите повече от филмите, падам си по фентъзи и фантастика, особено ценя творбите на Толкин. Имам сравнително развинтено въображение, но не го показвам често. Другите ме определят като сериозен, често замислен. Обичам да пиша епос, особено фентъзи и притежавам способността да зарязвам гениални идеи заради мързел. Мога да свиря, макар и слабо, на китара. Обичам музиката усилена докрай, което често изнервя съседите.

Kira

Същност на The Phoenix Team Avatar11gifqs6
"По-добре човек няколко метра под земята,отколкото плужек няколко сантиметра над нея!"
Името ми е Даниел - на 14 съм. Хобито ми са аниметата, Parkour-а, правенето на AMV-та и напоследък свирене на китара. Любимо аниме - Death Note с две ръце!!! Като музика предпочитам Alt. Rock и Punk Rock (може би и малко Nu Metal), мразя поп фолка и чалгата. Като характер имам много добри черти, но и една много лоша (вродена в природата на всеки човек), и тя е, че понякога не оценям това което имам. Старая се да съм сред най-добрите в каквито и да е отношения. Фен съм на игри 3PS, както и на RPG-тата.

Същност на The Phoenix Team Px_wizard%20ultimate

В Гилдията на Феникса търсим основно интересни, отговорни и правени не по шаблон хора със силен характер. Ако се смятате за такъв, пишете ми един ЛС или ме намеретe в скайп на plprinceton. Ако, разбира се, аз не въм ви намерил преди това Wink

--- Линк към нашия форум ---

Същност на The Phoenix Team Icarus3%20copy


Последната промяна е направена от The Sick Dreamer на Сря Юни 11, 2008 11:48 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://pxteam.friendhood.net
The Sick Dreamer
Admin
The Sick Dreamer


Male Брой мнения : 292
Age : 33
Местожителство : Behind the lock of non-mutual thinking.
Registration date : 08.04.2008

Същност на The Phoenix Team Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Същност на The Phoenix Team   Същност на The Phoenix Team EmptyНед Май 18, 2008 11:19 am

- 1 - С Алек (Atem) говорихме преди няколко дни и той излезе от отбора Smile
- 2 - Крис, напиши една визитка за Отбора във формата по-горе и я пусни тук да я добавя в темата Razz
- 3 - Кали, с тебе трябва да седнем някоя вечер и най-накрая да избистрим PX лексикона Razz
Върнете се в началото Go down
http://pxteam.friendhood.net
 
Същност на The Phoenix Team
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Гнездото на Огнените Птици :: The Phoenix Team :: Отборът-
Идете на: