Гнездото на Огнените Птици
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Гнездото на Огнените Птици


 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 .:Big Brother 4:.

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Stanley

Stanley


Male Брой мнения : 140
Age : 35
Местожителство : Somewhere I belong...
Registration date : 11.04.2008

.:Big Brother 4:. Empty
ПисанеЗаглавие: .:Big Brother 4:.   .:Big Brother 4:. EmptyПон Сеп 22, 2008 9:43 pm

Тая вечер започна поредната върховна простотия в телевизионния ефир -> BB 4...

Равносметката :
11 жени
1 от тях се приема за мъж в женско тяло
много курвентии
малко готини поне по първи впечатления
1 сляпа жена...
-1 припаднала на сцената....
и една " къща", жалка имитация на декор от LOST.

Не се изненадвам особено, просто постоянно се убеждавам какво се прави в България "за шоуто" ...
Върнете се в началото Go down
Stanley

Stanley


Male Брой мнения : 140
Age : 35
Местожителство : Somewhere I belong...
Registration date : 11.04.2008

.:Big Brother 4:. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .:Big Brother 4:.   .:Big Brother 4:. EmptyПет Сеп 26, 2008 11:24 am

Супер. Вчера в "другата паднала част на самолета" се настаниха 11 коча, м/у които много с най- различни роли и имитации. И жените и мъжете не знаели за съществуването на другите.... Right.... пък аз съм Пешо...

Пълна мизерия мене ако питате. И пуббликата като я гледам само някакви изпростяли типажи... Типично ;D Survivor 3 e къде къде по- интересен Wink
Върнете се в началото Go down
Red_Diablo
Positive Kid
Red_Diablo


Брой мнения : 116
Age : 33
Местожителство : On the sreet
Registration date : 11.04.2008

.:Big Brother 4:. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .:Big Brother 4:.   .:Big Brother 4:. EmptyСъб Сеп 27, 2008 9:15 am

А не ти ли е обидно да правиш тема по въпроса?

Kiava's edit: Пиши на кирилица, сладур. ;
Diablo:Emi, trudno mi e, slun4itse Smile


Последната промяна е направена от Red_Diablo на Пон Окт 13, 2008 8:22 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Proks
The Sweet Vampire
Proks


Male Брой мнения : 19
Age : 31
Местожителство : Царството на Сенките
Registration date : 13.08.2008

.:Big Brother 4:. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .:Big Brother 4:.   .:Big Brother 4:. EmptyНед Окт 12, 2008 11:13 pm

Т'ва чудо, не го погледах и за секунда и както отива няма и да го погледна Very Happy
1-ят Big Brother си беше интересно, понеже беше нещо ново и невиждано, но сега вече е пална тапащтина... Очевидно се опитват да върнат интереса на хората, но изглежда ще стане трудно, а при мен вече май е загубена кауза... Аз и без това почти не гледам TV(Може би 2 часа общо за седмицата и то сабрани от вечерите в който се приспивам с нещо тъпо по телевизията), а какво остава за това мм леко нагласено предаване. Ако такова е обществото ни , като в къщата то аз офицялно губя сякви цели в живота Very Happy
Нека запазим 1 минута мълчание за врмената в който "шоуто" не се състоеше само в простащина и надпревара за пращане на SMS с нагласен ритуал.
Амин.
Върнете се в началото Go down
http://animes.headoff.com/
Kira

Kira


Брой мнения : 15
Registration date : 09.04.2008

.:Big Brother 4:. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .:Big Brother 4:.   .:Big Brother 4:. EmptyНед Окт 12, 2008 11:24 pm

Proks написа:
1-ят Big Brother си беше интересно, понеже беше нещо ново и невиждано, но сега вече е пална тапащтина.

Напълно съм съгласен!Подобно е и SAW.Да приемем,че първия и втория евентуално филм бяха ,както се изрази, нещо ново, интерено...ама вече 5-та поред част излиза, but I guess the sheep will go watch it. Laughing .Не че не бих я погледнал,просто интереса няма да е същия с който гледах първата част Wink
Върнете се в началото Go down
IvanHelsing
White&Nerdy



Male Брой мнения : 67
Местожителство : In The House of Tomorrow
Registration date : 08.04.2008

.:Big Brother 4:. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .:Big Brother 4:.   .:Big Brother 4:. EmptyПон Окт 20, 2008 9:23 pm

Знам само, че участва копие на Hitman - и то само от рекламата, която въртят, май искат да го екзекутират, ъъ, гонят.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





.:Big Brother 4:. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .:Big Brother 4:.   .:Big Brother 4:. Empty

Върнете се в началото Go down
 
.:Big Brother 4:.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Гнездото на Огнените Птици :: Дискусии и Творчество :: Говорилня-
Идете на: