Гнездото на Огнените Птици
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Гнездото на Огнените Птици


 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 ЧРД, Kiava-chan ^^

Go down 
+7
IvanHelsing
Kiava
Stanley
Jon Bon Jovi
Proks
Kakashi-Sensei
The Sick Dreamer
11 posters
АвторСъобщение
The Sick Dreamer
Admin
The Sick Dreamer


Male Брой мнения : 292
Age : 33
Местожителство : Behind the lock of non-mutual thinking.
Registration date : 08.04.2008

ЧРД, Kiava-chan ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: ЧРД, Kiava-chan ^^   ЧРД, Kiava-chan ^^ EmptyЧет Окт 23, 2008 2:47 am

Такаммм, радвам се, че на мене се пада честта да пусна темата за РДто на един от най-забележителните Феникси ^^

Скъпа Кали, честит рожден ден - пожелавам ти да изживееш живота си със същото отношение към него и хората, да си все така "на тате момчето", да вървиш напред, но съобразявайки се с тези по пътя си, да продължаваш да мислиш толкова много и по този начин, и някой ден да промениш света към по-добро, по възможност рамо до рамо с мен ^^ Бъди здрава, но най-вече щастлива, и винаги истински и всепоглъщащо влюбена в Живота, Израстването, Хората, Любовта и не на последно място щастливците/щастливеца, които/който ще спечелят/спечели сърцето ти в бъдеще. Ужасно много се гордея, че си Огнено Птиче, сигурно отчасти защото с теб сме имали възможността да се сближим повече, но ти като цяло си много красив, вътрешно и външно, човек (момиче).

Продължавай да се развиваш и живей и гори с всеки възможен свой дъх, мила Кали! (hug)(hug)


ЧРД, Kiava-chan ^^ Kali_vankata

PS: Иска ми се да те поздравя с песен, но тъй като имаме твърде различни вкусове в музиката, ще се задоволя (или по-скоро ти ще се задоволиш xD ) с песен, която тематично е свързана с Фениксът и някак си може да се свърже с теб... Заради енергията на парчето и аурата на изпълнителката Smile Enjoy it ^^

Лили Иванова - И Гори
Върнете се в началото Go down
http://pxteam.friendhood.net
Kakashi-Sensei
Guitar Apprentice
Kakashi-Sensei


Male Брой мнения : 107
Age : 30
Местожителство : In a world, where miracles happen...
Registration date : 09.04.2008

ЧРД, Kiava-chan ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧРД, Kiava-chan ^^   ЧРД, Kiava-chan ^^ EmptyЧет Окт 23, 2008 10:19 am

Честит рожден ден, Кали...Успехи във всички начинания, я които се впуснеш. Много се надявам в Скоро време да минеш и през София, за да се запознаем лично, най-накрая.
Върнете се в началото Go down
Proks
The Sweet Vampire
Proks


Male Брой мнения : 19
Age : 31
Местожителство : Царството на Сенките
Registration date : 13.08.2008

ЧРД, Kiava-chan ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧРД, Kiava-chan ^^   ЧРД, Kiava-chan ^^ EmptyЧет Окт 23, 2008 11:17 am

ЧРД! ЧРД, Kiava-chan ^^ Birthday
Да си ни живо и здраво, фениксче. Всичко най-хубаво в личен план, в кариерата и в всичко с което се захванеш. Бъди такава каквато си си и го полей този рожден ден, като за последно.ЧРД, Kiava-chan ^^ Yoyo-emoticon-1-008
Върнете се в началото Go down
http://animes.headoff.com/
Bon Jovi
Гост




ЧРД, Kiava-chan ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Happy Birthday Kiava   ЧРД, Kiava-chan ^^ EmptyЧет Окт 23, 2008 3:35 pm

Happy Birthday to youuuu,Happy birthday to youuuuuuu.
Happy birthday,dear Kaaaaaaaaliiiiiii,Happy birthday tooooooooo yooooooooooooooooooou Smile jocolor

С теб едва едва се познаваме,но до тук получих мнението си за теб.Ти си прекрасен човек(и все пак не одобрявам бирата Laughing )имая готин вкус към аниметата,апък интелигентността ти се простира от Меркурий до Плутон и обратно(10 пъти).За пръв път срещнах момиче,което е МОМИЧЕ(ако не можете да го разтълкувате - личен скайп чат и сте реди xD)
Обаче не знам дали правя грешка като казвам "момиче" а не "жена",защото ти вече си ДОСТАТЪЧНО зряла за да се оправяш сама с живота.

Още веднъж:Бъди жива,здрава и все така сладка и красива Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Върнете се в началото Go down
Jon Bon Jovi

Jon Bon Jovi


Male Брой мнения : 14
Age : 30
Местожителство : Враца
Registration date : 14.08.2008

ЧРД, Kiava-chan ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧРД, Kiava-chan ^^   ЧРД, Kiava-chan ^^ EmptyЧет Окт 23, 2008 3:37 pm

Това отгоре "Bon Jovi" съм аз.Забравих да се логна и се чуда какво става Laughing
Върнете се в началото Go down
http://www.rock-rulezzz.heavenforum.com
Stanley

Stanley


Male Брой мнения : 140
Age : 35
Местожителство : Somewhere I belong...
Registration date : 11.04.2008

ЧРД, Kiava-chan ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧРД, Kiava-chan ^^   ЧРД, Kiava-chan ^^ EmptyЧет Окт 23, 2008 6:50 pm

Здраве, щастие и всичко най, Кали Smile Всичко що беше за пожелаване се пожела вече, от мене само една искрена прегръдка Smile (hug)
Върнете се в началото Go down
Kiava

Kiava


Брой мнения : 113
Registration date : 12.04.2008

ЧРД, Kiava-chan ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧРД, Kiava-chan ^^   ЧРД, Kiava-chan ^^ EmptyЧет Окт 23, 2008 8:13 pm

Аwwwwwwwww, балгодаря, благодаря, благодаря ви хорааа! ^^ *прегръща всички супер силно*
Днес беше един от най- щастливите дни в живота ми, благодаря на всички за пожеланията. Нз кога, но все някога ще се съберем да ви почерпя като хората за всички мои рожденни дни, на които не сте присъствали (ест, от както се познаваме)
Ако не всичките на куп, то поне поетапно ;р
Сори, че напоследък не влизам в скайп, просто ми се струпаха мн неща на главата, но вие знаете как е xD
И от сега да предурпедя (макар да не е тук мястото) - утре заминавам за Велико Търново и 3 дни няма да ме има, така че не очаквайте вест от мен xD
Много ви обичам Феникси и се радвам много, че съм част от най- готиния тим eavh! ^^ *hugzzz*
Върнете се в началото Go down
IvanHelsing
White&Nerdy



Male Брой мнения : 67
Местожителство : In The House of Tomorrow
Registration date : 08.04.2008

ЧРД, Kiava-chan ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧРД, Kiava-chan ^^   ЧРД, Kiava-chan ^^ EmptyЧет Окт 23, 2008 9:19 pm

ЧРД, да си жива и здрава... абе това е най-важното, другото си го имаш Smile
Върнете се в началото Go down
Kakashi-Sensei
Guitar Apprentice
Kakashi-Sensei


Male Брой мнения : 107
Age : 30
Местожителство : In a world, where miracles happen...
Registration date : 09.04.2008

ЧРД, Kiava-chan ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧРД, Kiava-chan ^^   ЧРД, Kiava-chan ^^ EmptyЧет Окт 23, 2008 9:41 pm

Kiava написа:
Аwwwwwwwww, балгодаря, благодаря, благодаря ви хорааа! ^^ *прегръща всички супер силно*
Днес беше един от най- щастливите дни в живота ми, благодаря на всички за пожеланията. Нз кога, но все някога ще се съберем да ви почерпя като хората за всички мои рожденни дни, на които не сте присъствали (ест, от както се познаваме)
Ако не всичките на куп, то поне поетапно ;р
Сори, че напоследък не влизам в скайп, просто ми се струпаха мн неща на главата, но вие знаете как е xD
И от сега да предурпедя (макар да не е тук мястото) - утре заминавам за Велико Търново и 3 дни няма да ме има, така че не очаквайте вест от мен xD
Много ви обичам Феникси и се радвам много, че съм част от най- готиния тим eavh! ^^ *hugzzz*

Аз пък утре заминавам за Дряново и няма да ме има 3 дни...Може и да се видим някъде и Балкана Smile
Всъщност, ако си свободна можеж да ми се обадиш (0888694178 или 0676/73752) и да дойда до Търново да се срещнем...
Върнете се в началото Go down
BEWD
Cold but On Fire
BEWD


Female Брой мнения : 93
Age : 33
Местожителство : on the edge of the world
Registration date : 09.04.2008

ЧРД, Kiava-chan ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧРД, Kiava-chan ^^   ЧРД, Kiava-chan ^^ EmptyЧет Окт 23, 2008 10:01 pm

Ч.Р.Д., Кали! Да си жива и здрава, усмивката никога да не слиза от лицето ти и... се изчерпах откъм пожелания- когато човек е здрав и щастлив, останалото е окей. Wink
Върнете се в началото Go down
Kira

Kira


Брой мнения : 15
Registration date : 09.04.2008

ЧРД, Kiava-chan ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧРД, Kiava-chan ^^   ЧРД, Kiava-chan ^^ EmptyЧет Окт 23, 2008 10:08 pm

Честит рожден ден!Да си жива и здрава (а не като тоя тука - pale ).Все такива ипълнени с Team Spirit потове да се виждат от тебе и умната! Razz Аа,и да се видиш с повече горящи птици! ^^
Върнете се в началото Go down
Red_Diablo
Positive Kid
Red_Diablo


Брой мнения : 116
Age : 33
Местожителство : On the sreet
Registration date : 11.04.2008

ЧРД, Kiava-chan ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧРД, Kiava-chan ^^   ЧРД, Kiava-chan ^^ EmptyЧет Окт 23, 2008 11:06 pm

Охо, сладурано, ти какво,растеш?А така!Нали си знаеш - разперени крила , погледът към целта а душата винаги да гледа да улови мига!
Върнете се в началото Go down
gosh
The Darkness
The Darkness
gosh


Male Брой мнения : 150
Age : 34
Местожителство : City Of Evil
Registration date : 09.04.2008

ЧРД, Kiava-chan ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧРД, Kiava-chan ^^   ЧРД, Kiava-chan ^^ EmptyПет Окт 24, 2008 1:43 pm

Хмм, прилично закъснение от мене Embarassed
Честит Рожден Ден, макар и на патерица ^^ Да си жива и здрава, всичките ти мечти да се сбъднат. с каквото се захванеш да го довършиш Smile Пожеланията ми може да са банални, but so am i Very Happy Важното е, че са от сърце flower
Върнете се в началото Go down
Kiava

Kiava


Брой мнения : 113
Registration date : 12.04.2008

ЧРД, Kiava-chan ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧРД, Kiava-chan ^^   ЧРД, Kiava-chan ^^ EmptyНед Окт 26, 2008 3:45 pm

Айде пак да пиша благодаря и на тези, които са писали след моя пост. ^^

Kakashi-Sensei написа:


Всъщност, ако си свободна можеж да ми се обадиш (0888694178 или 0676/73752) и да дойда до Търново да се срещнем...

Колкото до това- късно. xD Пък и аз бях на юбилей на леля ми, така че нямах време за разходки (: Някой друг път (;
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ЧРД, Kiava-chan ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЧРД, Kiava-chan ^^   ЧРД, Kiava-chan ^^ Empty

Върнете се в началото Go down
 
ЧРД, Kiava-chan ^^
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Гнездото на Огнените Птици :: Дискусии и Творчество :: Говорилня-
Идете на: