Гнездото на Огнените Птици
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Гнездото на Огнените Птици


 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Весела Коледа!

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Stanley

Stanley


Male Брой мнения : 140
Age : 35
Местожителство : Somewhere I belong...
Registration date : 11.04.2008

Весела Коледа! Empty
ПисанеЗаглавие: Весела Коледа!   Весела Коледа! EmptyСря Дек 24, 2008 10:26 pm

Весела Коледа на всички и предимно да ви пожелая да посрещате в настроение и приятно Коледата сега- на Бъдни вечер!
Не знам дали на Коледа стават чудеса, но помнете- стига вие да вярвате в това, друго не е от значение Smile Много любов, щастие и късмет от мое име и също така адски много успехи в какъвто ви хрумне план ^^

Конкретно за отбора пожелавам на всеки да се чувства на място тука, да е впрегнат и влюбен в отбора и хората в него, да е сред приятели и тепърва да намира много такива Smile

И както казва The Human Torch- Джони Сторм от Фантастичната Четворка, точно когато е във вихъра си и огъня в него пламва...
Flame on Smile !
Върнете се в началото Go down
The Sick Dreamer
Admin
The Sick Dreamer


Male Брой мнения : 292
Age : 33
Местожителство : Behind the lock of non-mutual thinking.
Registration date : 08.04.2008

Весела Коледа! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Весела Коледа!   Весела Коледа! EmptyПет Дек 26, 2008 6:50 pm

Пфу, исках да пожелая нещо ор'гинално и хубаво, ама Стен е изредил всичко възможно и с такъв хубав цитат от Джони Сторм Fuck-лата ме е срам да добавям нещо!

Merriest Chris'mas and Flaming on all year through, brothahs and sistahs Phoenix Sectarians ! Razz
Върнете се в началото Go down
http://pxteam.friendhood.net
gosh
The Darkness
The Darkness
gosh


Male Брой мнения : 150
Age : 34
Местожителство : City Of Evil
Registration date : 09.04.2008

Весела Коледа! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Весела Коледа!   Весела Коледа! EmptyПет Дек 26, 2008 10:03 pm

Весела Коледа и от мене Smile Нито ме бива по пожеланията, нито имам нещо мъдро да кажа (what a surprise Very Happy ), така че просто се забавлявайте, живи и здрави, обичани и обичащи Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Весела Коледа! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Весела Коледа!   Весела Коледа! Empty

Върнете се в началото Go down
 
Весела Коледа!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Гнездото на Огнените Птици :: Дискусии и Творчество :: Говорилня-
Идете на: