Гнездото на Огнените Птици
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Гнездото на Огнените Птици


 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Скин на форума

Go down 
+4
Red_Diablo
vancho_1
Dark Paladin
The Sick Dreamer
8 posters
АвторСъобщение
The Sick Dreamer
Admin
The Sick Dreamer


Male Брой мнения : 292
Age : 33
Местожителство : Behind the lock of non-mutual thinking.
Registration date : 08.04.2008

Скин на форума Empty
ПисанеЗаглавие: Скин на форума   Скин на форума EmptyСря Апр 09, 2008 10:39 pm

Какво ще кажете за скина на форума? Надявам се в обозримо бъдеще да разуча как може всеки да си го сменя по избор, а дотогава давайте отзиви за настоящият ;p
Върнете се в началото Go down
http://pxteam.friendhood.net
Dark Paladin
The One True King
Dark Paladin


Брой мнения : 136
Registration date : 08.04.2008

Скин на форума Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скин на форума   Скин на форума EmptyСря Апр 09, 2008 10:59 pm

Хубаво е че е тъмен, но върни картинката най отгоре. Дори ако имаш време можеш да направиш нова Smile
Върнете се в началото Go down
vancho_1

vancho_1


Брой мнения : 32
Registration date : 09.04.2008

Скин на форума Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скин на форума   Скин на форума EmptyСря Апр 09, 2008 11:21 pm

Даааааа, определено трябва да се направи нещо с картинката. Даже защо направо не сложим една тема и да даваме предложения с оригинални картинки (достатъчно добри сте всички на фотошопа) Аз не го правя умишлено, щото не знам дали Админите и модераторите ще одобрят Laughing Ама това май ще стане по напред във времето понеже знам че засега си имате достатъчно занимавка по форума да въстановявате изгубената инфо.
Еми честит нов форум на всички "дечица" lol! и дано новия форум да е на късмет и гилдията да продължи все така добре да се развива под мъдрото ръкводство на Принца lol! lol! lol!
Върнете се в началото Go down
The Sick Dreamer
Admin
The Sick Dreamer


Male Брой мнения : 292
Age : 33
Местожителство : Behind the lock of non-mutual thinking.
Registration date : 08.04.2008

Скин на форума Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скин на форума   Скин на форума EmptyЧет Апр 10, 2008 12:19 am

Смених скина със SubSilver Red. На мене ми допада, само дето логото не се връзва, но можем да го сменим във времето Smile Мога да сменя картинките, обозначаващи дали има нови мнения в раздела (тези отстрани), ако имате предложения - давайте Wink
Върнете се в началото Go down
http://pxteam.friendhood.net
The Sick Dreamer
Admin
The Sick Dreamer


Male Брой мнения : 292
Age : 33
Местожителство : Behind the lock of non-mutual thinking.
Registration date : 08.04.2008

Скин на форума Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скин на форума   Скин на форума EmptyНед Юли 06, 2008 9:43 pm

Струва ми се, че някои Феникси не сте доволни от скина на форума, ако е така, давайте идеи какъв цвят предпочитате да бъде и ще видя какво мога да направя по въпроса от настройките :]


PS: Тоя подфорум не е за да за запълва мястото във форума, а за да се пбсъждам проблемите и предпочитанията относно него; ползвайте го смело! Razz

PS: Поканата за препоръки относно форума важи и за оста алите потребители на форума, в частност Мировците ;D
Върнете се в началото Go down
http://pxteam.friendhood.net
Red_Diablo
Positive Kid
Red_Diablo


Брой мнения : 116
Age : 33
Местожителство : On the sreet
Registration date : 11.04.2008

Скин на форума Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скин на форума   Скин на форума EmptyНед Юли 06, 2008 10:36 pm

The Sick Dreamer написа:
Струва ми се, че някои Феникси не сте доволни от скина на форума

А,аз пък си мислех че само Кали не е доволна.Аз много си се кефя на това червено. Very Happy
Върнете се в началото Go down
Aster Phoenix
Master
Aster Phoenix


Брой мнения : 9
Registration date : 01.06.2008

Скин на форума Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скин на форума   Скин на форума EmptyПон Юли 07, 2008 12:47 pm

принце що непробваш оригиналния subsilver това много ми допада на мене щото е яко с тоя скин всеки форум прилича на хедоф а кво стана там принце нещо специално за мене
Върнете се в началото Go down
Kiava

Kiava


Брой мнения : 113
Registration date : 12.04.2008

Скин на форума Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скин на форума   Скин на форума EmptyПон Юли 07, 2008 4:23 pm

Ой,ой! Не съм калзала, че не ми допада. XDxПросто вече стои доста време и не е лоша идея да направим нещо нов, you know. (; Радвам се, че думите в блога ми се взимат на сериозно, и все пак... Не е задължително да го сменяме, просто споделях мнение ;р
Нека чуем какво мислят всички по въпроса, пък тогава ще решим какво ще правим. (:
Върнете се в началото Go down
The Sick Dreamer
Admin
The Sick Dreamer


Male Брой мнения : 292
Age : 33
Местожителство : Behind the lock of non-mutual thinking.
Registration date : 08.04.2008

Скин на форума Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скин на форума   Скин на форума EmptyПон Юли 07, 2008 8:47 pm

Aster Phoenix написа:
принце що непробваш оригиналния subsilver това много ми допада на мене щото е яко с тоя скин всеки форум прилича на хедоф а кво стана там принце нещо специално за мене
Не знам, Зиги, не съм се зачитал във форума на Хедоф отдавна...
Върнете се в началото Go down
http://pxteam.friendhood.net
gosh
The Darkness
The Darkness
gosh


Male Брой мнения : 150
Age : 34
Местожителство : City Of Evil
Registration date : 09.04.2008

Скин на форума Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скин на форума   Скин на форума EmptyВто Юли 08, 2008 9:18 am

Лично на мен ми харесва стилът на форума. И съм 100% против събсилвър Smile
Върнете се в началото Go down
TuZa

TuZa


Male Брой мнения : 4
Age : 31
Местожителство : In my own private hell
Registration date : 24.04.2008

Скин на форума Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скин на форума   Скин на форума EmptyВто Юли 08, 2008 9:22 pm

Честно да ви кажа така, червено седи много по-добре. По-разчупено е някак... Иначе да лепнете някой син или сив - банално! You're phoenixes after all!
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/TuZa-San/
Sponsored content





Скин на форума Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Скин на форума   Скин на форума Empty

Върнете се в началото Go down
 
Скин на форума
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Гнездото на Огнените Птици :: Системни :: Проблеми и Информация-
Идете на: