Гнездото на Огнените Птици
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Гнездото на Огнените Птици


 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Out Of Character

Go down 
+5
gosh
Red_Diablo
IvanHelsing
The Sick Dreamer
Dark Paladin
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Dark Paladin
The One True King
Dark Paladin


Брой мнения : 136
Registration date : 08.04.2008

Out Of Character - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Out Of Character   Out Of Character - Page 4 EmptyСря Дек 03, 2008 10:19 pm

Да се разберем. Gosh must play. You got it, right?
Върнете се в началото Go down
Kiava

Kiava


Брой мнения : 113
Registration date : 12.04.2008

Out Of Character - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Out Of Character   Out Of Character - Page 4 EmptyПет Дек 05, 2008 4:03 pm

Ако убиете Кери, по- добре убийте и Алекса xD В смисъл... айде, Юля поне има Ренджи, с който се появява в сцените, обаче ако замине Кери, Алекса остава сама. Ако не сте забелязали, попринцип в историите се оформят "екранни двойки" (или тройки) хора, които се появяват в една сцена. (за пример, във Властелинът на Пръстените екранна двойка бяха Леголас и Гимли). Така, до тук схванахте. Е, в нашето РПГ нещата стояха така: в началото имаме тройката Кери, Юля и Алекса. После Юля се отдели и замина на мисия с Ренджи, през което време Алекса се появяваше с Кери, защото Виктор и Макро бяха заети с организационни и ръководни дейности (което ще си е така и занапред, тоест те двамата също са "екранна двойка"). И така, сега Юля се завърна, но въпреки всичко нейното внимание и участие би следвало да е насочено по някакъв начин към Ренджи (защото така е логично [точка]). Та с две думи: оставате ми героинята без екранно другарче, тя става "ЕМО" и няма смисъл да живее xD

И след това дълго и ненужно обяснение...


The Sick Dreamer написа:
Абе, Кали, много бурна описваш реакцията на Макро като разбира, че Алекса може да чете мисли.... Той изобщо не се притеснява толкова (ако изобщо се) от онова Wink

Нали идеята беше да има причина да се скарат. Ето ти причината.
+ това, нищо, че не е толкова притеснен, да приемем, че самото напрежение го яде отвътре (не само за това, но и като цяло мисията, изгубените екзорсисти, Конниците и тн), та за това е избухнал. Става?
Иначе просто не виждам как по друг начин да ги навържа нещата ;р
Върнете се в началото Go down
The Sick Dreamer
Admin
The Sick Dreamer


Male Брой мнения : 292
Age : 33
Местожителство : Behind the lock of non-mutual thinking.
Registration date : 08.04.2008

Out Of Character - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Out Of Character   Out Of Character - Page 4 EmptyПет Дек 05, 2008 8:54 pm

Ама аз изобщо не чатнах къде в цялата ситуация има повод за кавга.... И защо държиш на кавга, аз имам героите си за достатъчно зрели и компромос-готови хора, че дори да се скарат, да се разберат бързо (особено във време на война) Smile
Върнете се в началото Go down
http://pxteam.friendhood.net
BEWD
Cold but On Fire
BEWD


Female Брой мнения : 93
Age : 33
Местожителство : on the edge of the world
Registration date : 09.04.2008

Out Of Character - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Out Of Character   Out Of Character - Page 4 EmptyПет Дек 05, 2008 9:18 pm

btw Миро не искал да играе, тоест в най- скоро време е вероятно Ренджи да бъде убит. Не знам как ще се развият нещата, дали Миро няма да реши да поеме отново контрол над героя си или ще остави Ренджи изцяло на литературната смърт, просто го имайте предвид. Съобщавам го с цел безпрепятствено развитие образа на персонажите ви. Razz
Върнете се в началото Go down
Kiava

Kiava


Брой мнения : 113
Registration date : 12.04.2008

Out Of Character - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Out Of Character   Out Of Character - Page 4 EmptyПет Дек 05, 2008 10:12 pm

The Sick Dreamer написа:
Ама аз изобщо не чатнах къде в цялата ситуация има повод за кавга.... И защо държиш на кавга, аз имам героите си за достатъчно зрели и компромос-готови хора, че дори да се скарат, да се разберат бързо (особено във време на война) Smile

*facepalm* Ей така като започнеш, направо ми късаш нервите т.т
Нали говорихме вечерта (преди време беше, вярно, беше разсеян, вярно, ама чак пък толкоз да не помниш)... Просто приеми, че независимо колко зрели и "компромис- готови" са хората, те си остават хора. Това ще рече несъвършени, пречупващи се, имащи психика, която си има определени граници, не са проектирани винаги да мислят трезво, защото това е невъзможно (ей, как цяло лято не успях да те убедя, че това да чувстваш и да си подвластен на емоциите си е част от това да бъдеш човек) Пък и компромиса, на който толкова много държиш, ще дойде малко по- късно. Не случайно изстрелях героинята си от стаята, за да може след това да има друга сцена, само между нея и Виктор (или Макро, ще го мислим на момента), в която двамата герои да поговорят и да "излязат на яве" някои неща. Сещаш се?

Колкото до Ренджи, ще е кофти ако Миро се откаже :/ Дано реши да продължава.
Но ако Ренджи изчезне, това автоматично НЕ означава, че можете да убиете Кери Laughing
Върнете се в началото Go down
BEWD
Cold but On Fire
BEWD


Female Брой мнения : 93
Age : 33
Местожителство : on the edge of the world
Registration date : 09.04.2008

Out Of Character - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Out Of Character   Out Of Character - Page 4 EmptyПет Дек 05, 2008 11:02 pm

Kiava написа:
Колкото до Ренджи, ще е кофти ако Миро се откаже :/ Дано реши да продължава.
Но ако Ренджи изчезне, това автоматично НЕ означава, че можете да убиете Кери Laughing

Ее-е-е, ама Юля искаше да утрепе някого. Sad *хлип* Естествено, че съм напълно... несериозна. Wink Та, по същество сега- според мен Гошо трябва сам да си прецени. Ако е човек на място (не казвам 'мъж на място', щото е още малък), ще си удържи на думата и ще продължи да играе с останалата част на отбора- когато създавахме PX, решихме, че в Армагедон ще играят всички former members, които държат гилда да се развива, и ако не друго РП, то поне това да довлачим докрай, ей тъй- за тийма, за лафа и за престижа- това беше целта, такава бе уговорката и желаещите дадоха думата си един на друг. Ако Георги се чувства неудобно под прожекторите на мъничката ни театрална сценичка за.. хм... такова.. епически сапунки, няма смисъл да му се молим. В края на краищата той не е бог, за да го правим, но щом искате да сте част от някакъв култ, то аз ще ви удостоявам с божественото си присъствие, както съм го правила винаги при наличие на време и на нет. Smile И ако все пак Георги настоява да запокити нашия Армагедон, то нека поне, от уважение към общия труд и към общата търпимост (която май е на път да се изчерпи), да ни посочи основателни причини за отказването си от писането на отборната творба, като условието е причините да не са свързани с мързел и нежелание- мързелът е въпрос на навик, пък нежеланието- на настроение и винаги, макар и в немалък срок (колко немалък при това), сме се справяли с тези чисточовешки недостатъци. Wink Ние сме отбор и като такъв ще намерим начин да се измъкнем от ситуацията, без героите ни да се превръщат в емота, било то заради липсата на играчи или на подходящи ситуации. Самият role play ни позволява да развиваме нещата по безброй много начини и с безброй много идеи и хрумвания. Героят на Ванката (става дума за войнът му Хелсинг) например е персонаж, който не се движи при всяка сцена с други герои, но не е емо нали? Даже напротив- постът с мечката беше уникален, ако питате мен! Просто човекът си е направил герой, който винаги може да движи с останалите герои, но в същото това време е почти напълно независим от другите, а това е постижение въз основа на оригиналност. Така че, с герой повече или по- малко, вярвам, че пак ще намерим начини и ще продължим играта. Ако трябва да съм честна, наистина ще е жалко да загубим Кери. Но това съвсем не значи, че трябва да насилваме Геша или да му се молим. Решението е негово, не наше. Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Kiava

Kiava


Брой мнения : 113
Registration date : 12.04.2008

Out Of Character - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Out Of Character   Out Of Character - Page 4 EmptyПет Дек 05, 2008 11:47 pm

Е, не, това, че се формират "екранни двойки" изобщо не означава, че няма единични персонажи, но това дали ще действат сами или в екип, зависи от персоналността на героите. От това какви са им възможностите, идеите, целите и тн. Аз лично Алекса не я виждам съвсем сама в действие. Не знам.
Гош наистина ще си прецени, зает е, разбирам го. Аз лично настоявам да продължи да пише, защото прави уникални постове и сцени. А пък, ако реши да се откаже, в крайна сметка, не можем да му се сърдим, нали? Така е преценил, решил е, че повече няма с какво да допринесе към РПГто (той и съответно героя му) и толкова... В крайна сметка сега всичко зависи от Гош, така ли стана? xD
Върнете се в началото Go down
BEWD
Cold but On Fire
BEWD


Female Брой мнения : 93
Age : 33
Местожителство : on the edge of the world
Registration date : 09.04.2008

Out Of Character - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Out Of Character   Out Of Character - Page 4 EmptyСъб Дек 06, 2008 12:07 am

Да, така стана. То и аз мислех да се отказвам...
Върнете се в началото Go down
Kiava

Kiava


Брой мнения : 113
Registration date : 12.04.2008

Out Of Character - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Out Of Character   Out Of Character - Page 4 EmptyСъб Дек 06, 2008 12:23 am

То мислехме да се се откажем всичките, няма начин никой да не си е помислял за отстъпление поне веднъж. Но факта, че все още се крепим ми дава надежда да вярвам, че ще успеем xда го завършим... някак хD
Върнете се в началото Go down
The Sick Dreamer
Admin
The Sick Dreamer


Male Брой мнения : 292
Age : 33
Местожителство : Behind the lock of non-mutual thinking.
Registration date : 08.04.2008

Out Of Character - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Out Of Character   Out Of Character - Page 4 EmptyСъб Дек 06, 2008 12:30 am

Kiava написа:
То мислехме да се се откажем всичките, няма начин никой да не си е помислял за отстъпление поне веднъж. Но факта, че все още се крепим ми дава надежда да вярвам, че ще успеем xда го завършим... някак хD
Действително! Smile Инак хипердългият, достоен за блог, пост на Тео ми хареса и съм съгласен с всичко в него ^^

Gosh, don't quit!

EMO! EMO! EMO!
Върнете се в началото Go down
http://pxteam.friendhood.net
gosh
The Darkness
The Darkness
gosh


Male Брой мнения : 150
Age : 34
Местожителство : City Of Evil
Registration date : 09.04.2008

Out Of Character - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Out Of Character   Out Of Character - Page 4 EmptyСъб Дек 06, 2008 11:13 am

Alright, тогава. Трябва да ви кажа, обаче, че за следващите 2 седмици имам да предавам 2 курсови задачи, 2 реферата, контролни по математика, странознание, стопанска история, информатика, след 2 седмици имам изпит на листовки, както и турнир по Футбол, а не съм започнал нищо по нищо, както и не съм чел РПто от известно време.. Все пак ще се постарая да го направя в най-скоро време и да пиша. Дотогава използвайте Кери както искате... but make him a lot bitter Wink
Върнете се в началото Go down
IvanHelsing
White&Nerdy



Male Брой мнения : 67
Местожителство : In The House of Tomorrow
Registration date : 08.04.2008

Out Of Character - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Out Of Character   Out Of Character - Page 4 EmptyСъб Дек 06, 2008 11:23 am

Yay, Gosh is back! There will be emotional instability!
А за екранните двойки и тройки, обявата от предния ми пост още важи, айде някоя да се съгласи че вече ми се изчерпват идеите за постове Laughing
Върнете се в началото Go down
Kiava

Kiava


Брой мнения : 113
Registration date : 12.04.2008

Out Of Character - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Out Of Character   Out Of Character - Page 4 EmptyНед Дек 07, 2008 3:02 pm

И сега ако кажете, че Гош не е the best! ^^ (hug) Не се шашкай, и да нямаш мн време, когато можеш, пиши. Идеята е да не убиваме героя ти ^^

@ Ванката - аз лично нямам против, но първо ми изясни на ЛС каква горе - долу ти е идеята с това роднинство, за да знам. Пък и... ако Тео няма против де. Макар че, само да ти кажа, ще ти е мн по- лесно да уточниш как така си брат на майката на Юля и защо не си се появявал преди в живота на последната, от колкото да се натъмъняваш в родословното дърво на Алекса (че там нещата са малко по- сложни xD )
Върнете се в началото Go down
The Sick Dreamer
Admin
The Sick Dreamer


Male Брой мнения : 292
Age : 33
Местожителство : Behind the lock of non-mutual thinking.
Registration date : 08.04.2008

Out Of Character - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Out Of Character   Out Of Character - Page 4 EmptyНед Дек 07, 2008 3:27 pm

Kiava написа:
И сега ако кажете, че Гош не е the best! ^^ (hug) Не се шашкай, и да нямаш мн време, когато можеш, пиши. Идеята е да не убиваме героя ти ^^

@ Ванката - аз лично нямам против, но първо ми изясни на ЛС каква горе - долу ти е идеята с това роднинство, за да знам. Пък и... ако Тео няма против де. Макар че, само да ти кажа, ще ти е мн по- лесно да уточниш как така си брат на майката на Юля и защо не си се появявал преди в живота на последната, от колкото да се натъмъняваш в родословното дърво на Алекса (че там нещата са малко по- сложни xD )
Shameful incest?
Върнете се в началото Go down
http://pxteam.friendhood.net
Kiava

Kiava


Брой мнения : 113
Registration date : 12.04.2008

Out Of Character - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Out Of Character   Out Of Character - Page 4 EmptyНед Дек 07, 2008 11:20 pm

О.о Baaaka hentaiii! >.< (сега да те е яд, че не разбираш японски Razz Laughing )

Тааа, не, няма да е такова нещо, нека не включваме романтични черти в нашето произведение. (за непросветените, а.к.а. Павел, инцестът е бил често засягана тема в литературата на романтизма)
Според това, което ми каза Ванката като идея за по- нататъшно развитие, не знам защо държи между героите да има роднинска връзка. Тоест, не е необходимо да са вуйчо и племенница, но ако настоява ще помилим. Ще го решим, "когато му дойде времето" Razz
Върнете се в началото Go down
IvanHelsing
White&Nerdy



Male Брой мнения : 67
Местожителство : In The House of Tomorrow
Registration date : 08.04.2008

Out Of Character - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Out Of Character   Out Of Character - Page 4 EmptyПон Дек 08, 2008 9:24 am

А, аз не само за това, то може и без роднинска връзка. Ама нали трябва да има кой да закриля и като иска, и (главно) като не иска Laughing Всъщност това ще е по-забавно с роднинство с Юля, ще има втори атентат с/у Ренджи.
Върнете се в началото Go down
The Sick Dreamer
Admin
The Sick Dreamer


Male Брой мнения : 292
Age : 33
Местожителство : Behind the lock of non-mutual thinking.
Registration date : 08.04.2008

Out Of Character - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Out Of Character   Out Of Character - Page 4 EmptyПон Дек 08, 2008 10:17 am

Втори вътрешен атентат как ще има - Кланът на Феникса ще стане за смях! xD
Върнете се в началото Go down
http://pxteam.friendhood.net
IvanHelsing
White&Nerdy



Male Брой мнения : 67
Местожителство : In The House of Tomorrow
Registration date : 08.04.2008

Out Of Character - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Out Of Character   Out Of Character - Page 4 EmptyПон Дек 08, 2008 7:25 pm

А, тоя път е от страна на екзорсистите (героя ми е екзорсист, не феникс, нищо че е българин).
Върнете се в началото Go down
Dark Paladin
The One True King
Dark Paladin


Брой мнения : 136
Registration date : 08.04.2008

Out Of Character - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Out Of Character   Out Of Character - Page 4 EmptyПон Дек 08, 2008 9:44 pm

Яко, така като гледам няма нужда от демони. Хората си се избивате доста успешно помежду си. Smile
Върнете се в началото Go down
The Sick Dreamer
Admin
The Sick Dreamer


Male Брой мнения : 292
Age : 33
Местожителство : Behind the lock of non-mutual thinking.
Registration date : 08.04.2008

Out Of Character - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Out Of Character   Out Of Character - Page 4 EmptyПон Дек 08, 2008 10:13 pm

Dark Paladin написа:
Яко, така като гледам няма нужда от демони. Хората си се избивате доста успешно помежду си. Smile

Rolling Eyes


Не, сериозно, нека не се държат героите ни - членове на две от най-елитните и сигурни групировки в света - по детски Smile Не знам доколко си сериозен де, ама да си кажа ;p
Върнете се в началото Go down
http://pxteam.friendhood.net
IvanHelsing
White&Nerdy



Male Брой мнения : 67
Местожителство : In The House of Tomorrow
Registration date : 08.04.2008

Out Of Character - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Out Of Character   Out Of Character - Page 4 EmptyВто Дек 09, 2008 9:42 am

Напълно съм сериозен. Може би забравяш, че героя ми откача заради демона в главата си? Станал е много раздразнителен и кръвожаден Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
BEWD
Cold but On Fire
BEWD


Female Брой мнения : 93
Age : 33
Местожителство : on the edge of the world
Registration date : 09.04.2008

Out Of Character - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Out Of Character   Out Of Character - Page 4 EmptyВто Дек 09, 2008 10:55 am

Well, I've made my mind. Ванка, ако искаш можеш да се сдобиеш с роднина в лицето на Юля, освен ако с Калито вече не сте се уговорили (знам, че позакъснях, обаче времето ми е сравнително ограничено Wink ).
Върнете се в началото Go down
Kiava

Kiava


Брой мнения : 113
Registration date : 12.04.2008

Out Of Character - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Out Of Character   Out Of Character - Page 4 EmptyВто Дек 09, 2008 6:03 pm

Аз също си мисля, че с Юля ще е по- забавно да има роднинска връзка. Go ahead, Teo, нямам против (;
Върнете се в началото Go down
IvanHelsing
White&Nerdy



Male Брой мнения : 67
Местожителство : In The House of Tomorrow
Registration date : 08.04.2008

Out Of Character - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Out Of Character   Out Of Character - Page 4 EmptyВто Дек 09, 2008 7:13 pm

Значи ще е с Тео, благодаря за отзивчивоста.
Върнете се в началото Go down
BEWD
Cold but On Fire
BEWD


Female Брой мнения : 93
Age : 33
Местожителство : on the edge of the world
Registration date : 09.04.2008

Out Of Character - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Out Of Character   Out Of Character - Page 4 EmptyСъб Яну 03, 2009 4:15 pm

Явно Миро се е отказал от правата си над русокосия си пилот, тъй че аз поемам управлението над героя, както се уговорихме със Стефан. И Ванка, be careful when you fight Renji, на този етап новобранецът ще е по- полезен жив. Wink
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Out Of Character - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Out Of Character   Out Of Character - Page 4 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Out Of Character
Върнете се в началото 
Страница 4 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Гнездото на Огнените Птици :: Fun :: ARPG (Active Role Playing Games) :: Armageddon II-
Идете на: